Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik serwisu rowerowego

Pracownik serwisu rowerowego

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., śląskie / Szczyrk, 2024-03-17

Oferta przeniesiona archiwalna

Największy i najnowocześniejszy ośrodek narciarsko- rowerowy w Polsce, Szczyrk Mountain Resort poszukuje do całorocznej pracy pracowników serwisu. Oferujemy w sezonie letnim pracę ze sprzętem rowerowym, a w sezonie zimowym – ze sprzętem narciarskim i snowboardowym.

Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów serwisu – diagnoza oraz naprawa rowerów
  • Przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej i systemu wypożyczalni
  • Dbanie o flotę rowerów z wypożyczalni
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w serwisowaniu rowerów
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności techniczno-manualne
  • Znajomość branży rowerowej
  • Znajomość branży sportów zimowych
  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych (mile widziane)
  • Pozytywne nastawienie do pracy i uśmiech na twarzy
Oferujemy:
  • Pracę na profesjonalnych narzędziach marki Unior
  • Pracę na umowę zlecenie na cały rok
  • Stawka 30 zł brutto
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (także w weekendy lub wieczorem)
  • Pracownicze zniżki: 20 Euro za bilet sezonowy na nasze koleje linowe - Szczyrk, Jasná (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel - Mallnitz (AT) i Muttereralm Innsbruck (AT), 20 Euro za bilet sezonowy do aquaparków (Bešeňova, Tatralandia) i do Legendii, 50% zniżki w naszej gastronomii, 30% zniżki w naszych sklepach