Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik sklepu

Pracownik sklepu

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Factory Ursus, 2024-03-22

Oferta przeniesiona archiwalna

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z innymi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy dołącz do naszego zespołu! Zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie oraz zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

Miejsce pracy: Warszawa, Factory Ursus
oferujemy
  • stawkę 27,70 zł/h brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zatrudnienie na pełen etat
  • pracę w godzinach 10:00-21:00
  • pełne szkolenie i wdrożenie do pracy
  • comiesięczny darmowy pakiet kawy lub herbaty wybrany przez Ciebie
  • możliwość przygotowywania najlepszej kawy po przejściu kursu baristycznego
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska
zadania
  • pomoc klientom w wyborze produktu
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • obsługa kasy fiskalnej
oczekujemy
  • pozytywnego nastawienia
  • otwartości, komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu relacji
  • zaangażowania, chęci zdobywania wiedzy
  • książeczki/orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego