Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik sklepu

Pracownik sklepu

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Galeria Młociny, 2024-03-28

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z innymi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy dołącz do naszego zespołu! Zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie oraz zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

Miejsce pracy: Warszawa, Galeria Młociny
oferujemy
  • umowę zlecenie
  • możliwość pracy w godzinach: 14:00-22:15, 22:00-06:16 oraz 00:00-08:15
  • stawkę godzinową 28,50 zł brutto
zadania
  • wykładanie i wieszakowanie towaru
  • roznoszenie odzieży z przymierzalni
  • składowanie ubrań
  • utrzymywanie porządku na sali sprzedaży
oczekujemy
  • otwartości
  • chęci do pracy