Back
Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik zbierający podpisy

Pracownik zbierający podpisy

Diament Piotr Sobkowiak, wielkopolskie / , 2020-09-23

Ogłoszenie numer: 3675303, z dnia 2020-09-23

Diament Piotr Sobkowiak

Obecnie firma zajmuje się współpracą przy realizacji dużego projektu.

Pracownik zbierający podpisy

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: PRACA.01.

 

Opis stanowiska

Praca polega na zbieraniu podpisów od pełnoletnich obywateli RP. Wymagane jest jedynie imię i nazwisko. Osoba zbierająca podpisy w żaden sposób nie sprawdza poprawności podanych danych oraz nie zbiera żadnych dodatkowych informacji. Ze względu na tajemnicę handlową wszystkie szczegóły zostaną udzielone podczas spotkania informacyjnego. Praca nie jest skomplikowana, nie wymaga posiadania wcześniejszego przygotowania, miejsce i czas, w tym rozpoczęcia pracy dowolne. Osoba zbierająca podpisy organizowała będzie sobie pracę w 100% samodzielnie. Zlecenie odbywało się będzie na terenie większych miast w całej Polsce.

Wymagania

  • Status osoby uczącej się do 26 r.ż.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zaangażowanie, umiejętność realizacji założonego celu, samodyscyplina, miłe usposobienie, dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy

Negocjowalną stawkę netto za jeden podpis. Średnia ilość zbieranych podpisów: 10-12 na godzinę. Przy dużym zaangażowaniu, wraz ze wzrostem umiejętności realne jest osiąganie wyników 15+ podpisów na godzinę.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.