Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży

Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży

Class Trucks, łódzkie / , 2020-10-27

Oferta przeniesiona archiwalna

Od momentu powstania w 2015 r. odnotowaliśmy szybki wzrost liczby klientów, co spowodowało, że rozszerzyliśmy działalność na inne kraje.
Dzisiaj Class Trucks realizuje dostawy używanych ciągników siodłowych i naczep do wszystkich zakątków świata.

W tej chwili ClassTrucks szuka Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży w branży motoryzacyjnej (pojazdy ciężarowe), więc jeśli lubisz środowisko handlowe i masz motywację do budowania silnych relacji z klientami, chcielibyśmy Cię poznać!

Opis stanowiska:
  • Rozwijanie relacji z klientami poprzez dokładne zrozumienie ich potrzeb i wymagań;
  • Proponowanie rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów;
  • Odgrywanie kluczowej roli w generowaniu nowych sprzedaży, które zamienią się w długotrwałe relacje;
  • Osiąganie określonej wielkości sprzedaży i poziomu cen dla klienta detalicznego.

Oferujemy:
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Wyzwania zawodowe i osobiste;
  • Współpracę z profesjonalnym, wysoko stawiającym poprzeczki zespołem;
  • Środowisko pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni;
  • Możliwość podróżowania po Europie i spotykania dużych klientów z branży logistycznej.
Wymagania:
  • 2 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży nowych lub używanych ciągników siodłowych lub naczep;
  • Szeroka wiedza na temat krajowego rynku pojazdów ciężarowych;
  • Zamiłowanie do sprzedaży, samodzielność i orientacja na wyniki;
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i komunikatywne;
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1.