Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel ds. skupu

Przedstawiciel ds. skupu

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o., zachodniopomorskie / , 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.
Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Na teren woj. podlaskiego

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • motywację do osiągania wyników
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe)
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, MultiSport)
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Więcej informacji na www.foodworks.pl