Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Dragongaz sp. z o.o., opolskie / Opole, 2020-10-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3712797, z dnia 2020-10-01

Dragongaz sp. z o.o.

Firma Dragongaz sp. z o.o. Wrocław

Ogólnopolski dostawca gazu płynnego

Zatrudni Przedstawiciela Handlowego ds. rynku butlowego w rejonie Opola i Wrocławia

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych klientów – odbiorców butli gazowych dla gospodarstw domowych i przemysłu
  • kontakt z już współpracującymi klientami - odbiorcami

Wymagania

  •   wykształcenia średniego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i relacji klientami
  • samodzielności, systematyczności i inicjatywy
  • posiadania samochodu osobowego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system premiowania
  • pokrycie kosztów wyjazdów służbowych samochodem prywatnym
  • niezbędne wyposażenie
  • szkolenie w okresie próbnym