Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Moldex3D, kujawsko-pomorskie / , 2020-12-03

Oferta przeniesiona archiwalna

Moldex3D to wiodące oprogramowanie do symulacji wtrysku plastiku. Posiadamy ponad 400 punktów sprzdaży na całym świecie i dostarczamy nasze rozwiązanie do 5000 użytkowników w Europie! Polska to kolejny rynek ekspansji naszego produktu.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, ułatwiając ich codzienną pracę.

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż oprogramowania do symulacji wtrysku plastiku Moldex3D: realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.

Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów w szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych; formy wtryskowe, tworzywa sztuczne, normalia, gorące kanały, narzędziownie, wtryskownie, idealny kandydat zna branżę i ma w niej znajomości oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
  • Umiejętność samodzielnego prowadzania prezentacji
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i pewność siebie
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Miesięczny i kwartalny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny i ubezpieczeniowy