Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy - Doradca

Przedstawiciel Handlowy - Doradca

VSolar spółka z o.o, dolnośląskie / Wrocław, 2020-11-30

Oferta przeniesiona archiwalna

www.vsolar.pl

VSOLAR to innowacyjne rozwiązania energetyczne dla domu i przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą zajmującą czołową pozycję na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii oraz Automatyki Przemysłowej, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • prezentacja oferty produktów VSolar i przedstawianie umów dla klientów
  • realizację zamówień ze strony klientów
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • umiejętność obsługi komputera oraz posiadanie prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów, skuteczność, komunikatywność i pewność siebie
  • doświadczenie handlowe i znajomość technik sprzedaży bezpośredniej
  • zainteresowanie innowacyjnością oraz systemami instalacji energooszczędnych, fotowoltaicznych
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne, uzależnione wynikami sprzedaży
  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • samochód służbowy, Ipad, telefon komórkowy oprogramowanie sprzedażowe
  • praca w Zespole ukierunkowanym na sukces