Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy ds fotowoltaiki

Przedstawiciel handlowy ds fotowoltaiki

NOWATOR, łódzkie / Kutno, 2021-01-06

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 4090125, z dnia 2021-01-06

Firma NOWATOR istnieje od 2012 roku. W tym czasie zdobyliśmy bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu, doborze oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę inwestycji począwszy od bezpłatnego audytu, dogodnej formie finansowania opartej na kredytowaniu lub leasingu, wycenie, montażu oraz serwisie. Posiadamy własne ekipy monterskie, co sprawia że każdy montaż jest wykonany z najwyższą starannością i dokładnością. Zapraszamy do współpracy.

Miejsce pracy: łódzkie / Kutno

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży systemów fotowoltaicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wykonywanie audytów technicznych u klientów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • szukamy osób ambitnych, zaangażowanych, zmotywowanych na sukces

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w naszej firmie - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • wsparcie naszej firmy w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi
  • systematyczne szkolenia

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN