Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy ds. odnawialnych źródeł energii

Przedstawiciel handlowy ds. odnawialnych źródeł energii

Profit Energy Giant sp. z o.o. sp.k., zachodniopomorskie / , 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteś sprzedawcą? Pasjonują Cię nowe technologie i odnawialne źródła energii? Uwielbiasz
pracować bezpośrednio z klientami i wprowadzać realną zmianę do ich życia? Dołącz do firmy
aspirującej w ciągu 24 miesięcy do pozycji lidera w branży fotowoltaicznej. Pracuj w zespole,
który Cię wspiera w rozwoju i sprzedaży. Rozwijaj się w firmie, w której masz wpływ na
rozwiązania biznesowe.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób gotowych do podjęcia
pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
CO ZYSKUJESZ:
  • rozwijasz się w branży fotowoltaicznej, najszybciej rosnącej branży w kraju
  • przechodzisz profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-handlowe
  • otrzymujesz stałe wsparcie w sprzedaży i sprawdzone leady
  • Twoje wynagrodzenie opiera się na podstawie i premii od wyników sprzedaży
  • wybierasz formę zatrudnienia (rodzaj umowy)
  • korzystasz z firmowych narzędzi pracy (samochód służbowy, paliwo, laptop, telefon) oraz
  • profesjonalnie przygotowanych materiałów marketingowych i promocyjnych
  • otrzymujesz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna)
TWOJE ZADANIA:
  • sprzedajesz instalacje fotowoltaiczne i rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • pozyskujesz i budujesz relacje z klientami indywidualnymi i małymi przedsiębiorstwami
  • przygotowujesz i dopasowujesz oferty biznesowe do indywidualnych potrzeb klientów
  • uczestniczysz osobiście w spotkaniach z klientami (jesteś mobilny)
  • utrzymujesz z nimi stały kontakt oraz zapewniasz kompleksową obsługę (również posprzedażową)
  • regularnie raportujesz realizację zadań
  • współpracujesz z zespołem sprzedażowym oraz innymi działami firmy
  • dbasz o dobry wizerunek firmy
NASZE OCZEKIWANIA:
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej z klientem indywidualnym (WARUNEK KONIECZNY)
  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży w branżach fotowoltaicznej, nowych technologii,
  • telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej lub finansowej będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B (WARUNEK KONIECZNY)
  • umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych, partnerskich relacji z klientami
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność, sumienność, terminowość
  • zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • umiejętność pracy zespołowej - otwartość na wymianę doświadczeń