Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części i Usług Serwisowych

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Części i Usług Serwisowych

Grupa DBK, pomorskie / Gdańsk, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Aktywna sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych
  • Sporządzanie ofert i propozycji handlowych
  • Aktywne poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza rynku części zamiennych
Od kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • Komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Biegłej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży części zamiennych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole