Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

COLOP Polska Sp. z o.o., śląskie / Bytom, 2020-10-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Colop Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z 30-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, będąca
laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez ekspertów i Klientów, przede wszystkim za
innowacyjne produkty i wdrażanie nowoczesnych technologii, posiadająca certyfikat TUV ISO 9001:2015
potwierdzający dbanie o najwyższą jakość, poszukuje pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:
  • budowanie sieci sprzedaży nowego innowacyjnego produktu na polskim rynku
  • utrzymywanie doskonałych relacji z dotychczasowymi Klientami spółki
  • współpraca ze służbami sprzedaży działającymi w Spółce
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego - minimum 3 lat
  • zainteresowanie nowymi technologiami, nowinkami technicznymi
  • znajomość branży urządzeń drukujących lub elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w terenie – częste wyjazdy służbowe
  • wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista i niekaralność
Oferujemy:
  • pełny etat i nowoczesny system motywacji (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne w pracy
  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w miłej atmosferze
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie i kartę Multisport
  • parking dla pracowników
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."