Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy Dział Klientów Kluczowych

Przedstawiciel Handlowy Dział Klientów Kluczowych

Wurth Polska Sp. z o.o., podlaskie / Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów i okolice, 2020-09-30

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce zamieszkania: Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów i okolice
Twoje zadania:
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Promowanie produktów i rozwiązań oferowanych przez Würth
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnym szczeblu
  • Monitorowanie rynku
Twój profil:
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Znajomość lokalnego rynku oraz potencjalnych klientów z branży produkcyjno-przemysłowej
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami na różnych szczeblach zarządzania w firmie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Wykształcenie min. średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Nowoczesny system komunikacji i oszczędność czasu
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne