Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy (Export - Włochy, Anglia, Holandia, Belgia)

Przedstawiciel handlowy (Export - Włochy, Anglia, Holandia, Belgia)

Kronospan, opolskie / Strzelce Opolskie, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Ref.No: PHEX 10/2020

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży podłóg SPC na podległym terenie w oparciu o współpracę z partnerami handlowymi;
  • Analiza rynku i bieżące monitorowanie działań konkurencji;
  • Organizacja spotkań, przygotowywanie ofert, prezentacja próbek oferowanych produktów i negocjowanie warunków współpracy;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Systematyczne raportowanie podejmowanych działań i wyników pracy;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na wyznaczonym rynku.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży exportowej;
  • Znajomość branży budowlanej (wiedza z branży ceramicznej będzie dodatkowym atutem);
  • Gotowość do pracy na terenie: Anglii, Belgii, Holandii, Włoch, Niemiec lub Francji;
  • Znajomość języków obcych w stopniu zaawansowanym dla wybranego rynku;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.