Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy / Partner Handlowy / Dystrybutor

Przedstawiciel Handlowy / Partner Handlowy / Dystrybutor

SIG POLSKA Sp. z o.o., wielkopolskie / , 2020-11-04

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3817827, z dnia 2020-11-04

SIG Polska Sp. z o.o. jest uznanym europejskim producentem i dostawcą wyrobów służących do znakowania i zabezpieczania dróg, wykańczania pasów ruchu, placów parkingowych, terenów przydrogowych i zielonych, a także oznakowania dotykowego przestrzeni publicznej na potrzeby osób niewidomych i niedowidzących.

Aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów m.in. generalnych wykonawców, instalatorów, biur projektowych, dystrybutorów i innych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i wyposażenia przestrzeni publicznej,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, budowanie portfela klientów, rozwój sprzedaży w Polsce oraz w całej Europie,
  • Negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania

  • Współpracy na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • Inicjatywy i kreatywności w pozyskiwaniu klientów,
  • Znajomość rynku budownictwa drogowego, bezpieczeństwa ruchu drogowego i wyposażenia przestrzeni publicznej,
  • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy,
  • Jasne warunki współpracy i rozliczeń,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.