Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy z językiem niemieckim – Branża Rolnicza

Przedstawiciel Handlowy z językiem niemieckim – Branża Rolnicza

GruntBudowa, małopolskie / Kraków, Skawina, 2020-11-25

Oferta przeniesiona archiwalna

GruntBudowa Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków / Skawina

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę, umożliwiającą wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań w dynamicznie rozwijającym się rynku.

Zadania:
  • obsługa dotychczasowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie bazy klientów,
  • budowanie i utrzymanie bardzo dobrych kontaktów z klientami,
  • udział w targach, konferencjach i prezentacjach handlowych,
  • realizacja strategii sprzedaży oraz założonych planów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • przyjmowanie oraz realizowanie zamówień,
  • przygotowanie raportów / sprawozdań.
Wymagania:
  • wykształcenie rolne, minimum średnie, lub doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub w firmie z branży rolniczej,
  • znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,
  • doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz w kontakcie z klientem,
  • umiejętność analizy danych sprzedażowych oraz potrzeb klienta,
  • nastawienie na cele i realizację zadań,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomość branży rolniczej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • zapał do pracy i wytrwałość,
  • optymizm i wiara w siebie,
  • zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych.
Oferujemy:
  • ciekawą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, zaangażowania i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą,
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły,
  • dużą swobodę w prowadzeniu własnych działań handlowych,
  • możliwość pracy zdalnej.