Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Galicjanka RP sp. z o.o., podkarpackie / Rzeszów, 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3670842, z dnia 2020-10-20

Galicjanka RP Sp. z o.o. producent wód mineralnych i źródlanych

Poszukuje kandydatek/(-ów) na stanowisko: Pzedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami
  • Obsługa sklepów detalicznych na podległym terenie
  • Współpraca z lokalnym dystrybutorem

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum średnie wykształcenie, znajomość lokalnego rynku FMCG
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobrą organizację pracy i systematyczność
  • Operatywność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, samochód służbowy