Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

RIELA Polska Sp. z o.o., lubuskie / , 2020-09-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3685191, z dnia 2020-09-28

RIELA Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem kompletnych obiektów do magazynowania ziarna.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy urządzeń suszących, czyszczących oraz transportujących ziarno, łącznie z projektowaniem i montażem. Produkty sprzedawane poprzez spółki pod szyldem “RIELA” oraz poprzez sieć partnerów na całym świecie zyskały sobie renomę i uznanie u naszych klientów.

Nasze projekty wykonywane są na podstawie analizy potrzeb klienta oraz oparte są na wiedzy i doświadczeniu pracowników. Planowanie elewatora następuje razem z inwestorem w miejscu jego powstania i wspólnie opracowywane są różne koncepcje. Rozwiązania przygotowywane są w technologii 3D, aby jak najbardziej realistycznie i wiernie przedstawić klientowi planowaną inwestycję. Nasze realizacje wykonujemy “pod klucz”, a od inwestora wymagamy minimum zaangażowania.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Do twoich zadań należeć będzie :

  • Sprzedaż naszych produktów na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego,
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Prowadzenie działań na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów,
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i zakupów;
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych,
  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert,

Obszar działania: woj. lubuskie, wielkopolskie, łódzkie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów: AutoCad, Excel, Word,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne;
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość pracy w systemie home office;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dobrą atmosferę oraz twórczą pracę zespołową,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach