Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

IBF Graphica S.A., wielkopolskie / Poznań, 2020-10-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3686256, z dnia 2020-10-02

IBF Graphica S.A. - profesjonalny dostawca, m. in. folii opakowaniowych oraz folii do laminacji, działający od ponad 25 lat na rynku krajowym i europejskim, poszukuje pracownika do Działu Tworzyw Sztucznych na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynku europejskim oraz krajowym w branży opakowaniowej;
  • zapewnienie wysokich standardów w obsłudze klienta;
  • telefoniczny, mailowy oraz osobisty kontakt z klientami;
  • realizacja strategii sprzedażowej;
  • dbanie o dobry przepływ informacji pomiędzy klientami i naszą organizacją.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (wymóg konieczny);
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B;
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub ekonomiczne;
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych i konsekwencja w działaniu.

Pożądane umiejętności

  • umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie w sprzedaży B2B w branży opakowań, folii do produkcji opakowań miękkich (folie BOPET, BOPP), uszlachetniania druków offsetowych (folie od laminacji);
  • umiejętność budowania długofalowych relacji, orientacja na klienta;
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne;
  • pozytywne nastawienie oraz inicjatywa;
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • samochód służbowy;
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji.