Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

KARWEL Z. Jędrychowski, K. Reński Spółka Jawna, podlaskie / , 2020-10-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3688548, z dnia 2020-10-02

Firma Karwel Sp.J. - producent karniszy i rolet
poszukuje jednej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie oraz podlaskie

Zadania:
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie nienagannych relacji z klientami na rynku tradycyjnym
  • kształtowanie i realizowanie strategii sprzedażowej
  • merchandising

Wymagania

  • wysokie predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem - minimum 2 lata
  • komunikatywność, kreatywność, samodyscyplina w działaniu, determinacja w osiąganiu celów i sukcesów
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę dla ambitnych
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop)