Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

AA Herkules Bartosz Krala, mazowieckie / , 2020-10-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3733305, z dnia 2020-10-07

Firma AA Herkules specjalizująca się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, samodzielne wyszukiwanie nowych inwestycji na wskazanym obszarze,
  • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
  • prowadzenie rozmów handlowych, tworzenie ofert handlowych, doradztwo techniczne,
  • kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami firmy we wszystkich oddziałach,
  • praca na terenie województwa dolnośląskiego (nie wiąże się z koniecznością kilkudniowych wyjazdów).

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta,
  • umiejętność tworzenia pism, ofert, maili do klientów (bezbłędna ortografia i poprawna polszczyzna),
  • chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • nastawienie na osiąganie dobrych wyników, na sukces, wysoka motywacja do pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • stałą i uczciwą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pełne wprowadzenie do wykonywanych obowiązków (szkolenia, kursy itp.),
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • pracę ciekawą, pełną wyzwań, podczas której wciąż podnosi się swoje umiejętności i kwalifikacje.