Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

ATPARK Sp. z o.o. Sp.k. , pomorskie / , 2020-10-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3774468, z dnia 2020-10-16

ATPARK Sp. z o.o. Sp.k.

Firma ATPARK Sp. z o.o. Sp.k. zajmuje się zarządzaniem parkingami.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • samodzielne pozyskiwanie klientów,
  • prowadzenie prezentacji handlowej, przedstawianie oferty,
  • negocjowanie i zawieranie umów sprzedaży,
  • budowanie sieci kontaktów oraz nadzór nad relacją ze stałymi klientami,
  • stały kontakt i współpraca z biurem firmy,
  • raportowanie wykonanej pracy,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania

Wymagane:

  • temperament,
  • przebojowość,
  • pewność siebie,
  • bezpośredniość,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • ambicja,
  • wysoka kultura osobista,
  • orientacja na wyniki,
  • systematyczność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży parkingowej,
  • zainteresowania technologiczne,
  • doświadczenie w kontaktach z klientami instytucjonalnymi.

Oferujemy

Oferujemy:

  • nienormowany czas pracy,
  • laptop,
  • telefon,
  • samochód służbowy.