Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

FITTING P.I.S. Sp. z o.o., warmińsko-mazurskie / , 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3830499, z dnia 2020-11-02

Jesteśmy jednym z wiodący importerów armatury sanitarnej zaopatrującym wszystkie znaczące hurtownie instalacyjne na terenie całej Polski. Dostarczamy szeroki asortyment produktów wykorzystywanych do budowy instalacji, a także łączymy się z ludźmi dostarczając im wynikającej z naszego doświadczenia wiedzy i fachowej porady.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Reprezentowanie firmy oraz udział w targach branżowych,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Analizowanie sprzedaży na obsługiwanym regionie,
  • Planowanie oraz raportowanie.

Miejsce pracy: Na terenie województwa: Mazowieckie, Warmińsko Mazurskie, Podlaskie, Pomorskie.

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celów.
  • Znajomość środowiska MS Office, Bardzo dobra organizacja pracy, Silna motywacja do pracy, Zdecydowanie, pewność siebie, sprawne podejmowanie decyzji, Zaangażowanie we wszystkie podejmowane działania,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży armatury instalacyjnej.
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność, Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji; Interesującą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywanie pracy na ww. stanowisku.