Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Firma Produkcyjno- Handlowa JB, łódzkie / Wieluń, 2020-12-30

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma Produkcyjno- Handlowa „ JB" Jacek Bogucki jest dynamicznie rozwijającą się spółką z 30-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji m.in. wiązek kablowych, szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Za zaprojekowaną przez naszych inżynierów stację ładowania pojazdów elektrycznych otrzymaliśmy wyróżnienie Produkt Roku 2019.

W związku z rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy ambitnych i nastawionych na realizację celów kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wieluń
Opis stanowiska:
  • budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami,
  • obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych,
  • doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu,
  • realizacja i aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dobra organizacja
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę, bądź formę współpracy opartą na działalności gospodarczej
  • motywujący system premiowania
  • samochód służbowy
  • wszelkie narzędzia, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Produkcyjno-Handlowa „JB” Jacek Bogucki Sp. z o.o., Sp. k.
(więcej informacji uzyskasz klikając w link poniżej)
LINK