Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Wólka Kosowska, 2021-01-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/20/2737
OBOWIĄZKI:

pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży wśród Wietnamczyków, podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta,negocjowanie warunków współpracy z klientami, przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu, promowanie produktów firmy, monitorowanie działań konkurencji, przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów, organizacja spotkań promocyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: wietnamski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie