Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

MAX-POL Sp. z o.o. sp.k., wielkopolskie / Krotoszyn, 2024-03-12

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8824363, z dnia 2024-03-12

Firma MAX-POL jest prekursorem branży zniczowej w Polsce. Zajmujemy się produkcją wkładów i zniczy. Dbając o wysoką jakość produktów staramy się otaczać wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Do nowo utworzonej komórki rozwoju biznesu firma MAX-POL poszukuje przedstawicieli handlowych, którzy dzięki swemu doświadczeniu i umiejętnościom w sprzedaży oraz odpowiednim postawom zgodnym z kulturą firmy zwiększą udział produktów MAX-POL w rynku sprzedaży w Polsce i za granicą. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych pracowników, podejmować nowe ambitne wyzwania oraz czuć satysfakcję z osiąganych celów dołącz do naszej załogi jako:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Opis stanowiska

  • Budowanie nowych rynków sprzedaży przez aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie sieci relacji biznesowej
  • Prezentowanie i promowanie oferty produktowej MAX-POL
  • Kontrola sprzedaży w nowych i dotychczasowych obszarach sprzedaży MAX-POL
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Monitorowanie trendów w branży
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej dobry wizerunek

Wymagania

Doświadczenie:

  • Pięć lat doświadczenia w sprzedaży/handlu
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i budowaniu sieci relacji biznesowych
  • Doświadczenie w pracy z product managerami

Umiejętności:

  • Umiejętność negocjacji z klientem biznesowym
  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami zagranicznymi

Postawy:

  • Otwartość i pozytywne podejście do ludzi, zmian i doskonalenia
  • Kreatywność w działaniu
  • Skuteczność i nastawienie na osiąganie celów
  • Przedsiębiorcze podejście

Oferujemy

  • Środowisko z potencjałem do rozwoju własnych kompetencji i spełniania ambicji zawodowych
  • Możliwość doskonalenia kompetencji pod okiem doświadczonych menedżerów
  • Możliwość samodzielnego ukształtowania środowiska pracy
  • Elastyczność czasu i formy pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych.