Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Wólka Kosowska, 2024-03-25

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0715
OBOWIĄZKI:
negocjacje handlowe, poszukiwanie nowych klientów i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy ( chińskim), sprzedaż produktów oferowanych przez firmę, sporządzanie raportów sprzedażowych, promowanie towarów, analiza efektywności prowadzonych działań, praca w chińskim systemie sprzedażowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

na stanowisku przedstawiciela handlowego nie jest wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie