Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Reasercher / Junior sales assistant

Reasercher / Junior sales assistant

Kloepfel Global Sales , mazowieckie / Warszawa, 2020-12-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
WYMAGANIA:
  • język angielski na poziomie min. B2. Dodatkowy język będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • rzetelność i cierpliwość
  • konsekwencja w działaniu
  • kreatywność
  • mile widziani studenci
ZADANIA:
  • poszerzanie bazy kontaktowej do potencjalnych klientów w Europie
  • udział w przygotowaniu regularnych mailingów
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
OFERUJEMY:
  • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
  • pracę w międzynarodowym środowisku