Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Recepcjonista / Recepcjonistka

Recepcjonista / Recepcjonistka

Akademia Leona Koźmińskiego, mazowieckie / Warszawa, 2020-10-08

Oferta przeniesiona archiwalna
Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”, a także tygodnik „WPROST”. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 11/BSP-A/20

Główne obowiązki:

  • obsługa Recepcji Głównej Akademii Leona Koźmińskiego,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Uczelni,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • udzielanie informacji klientom i gościom oraz koordynowanie ruchu osobowego,
  • prowadzenie rejestru rzeczy znalezionych,
  • przyjmowanie i rozdzielanie zgłoszeń w administracyjnym systemie zgłoszeniowym,
  • bieżące wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • kultura osobista i poszanowanie różnic,
  • komunikatywność, orientacja na klienta,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola,
  • sprawność działania wewnątrz organizacji,
  • odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność,
  • gotowość do udzielania wsparcia,
  • dyspozycyjność, punktualność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.