Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka / Recepcjonista

Landi Renzo Polska Sp.zo.o., mazowieckie / Józefów k. Otwocka, 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3755004, z dnia 2020-10-20

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefów k. Otwocka

Opis stanowiska

  • Obsługa ruchu telefonicznego,
  • Obsługa i dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze i gospodarcze,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie,
  • Obsługa gości i spotkań firmowych,
  • Zachowanie właściwej postawy oraz wizerunku,
  • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług.

Wymagania

  • J. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia,
  • Pakiety socjalne,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.