Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Referent / Specjalista ds. Sprzedaży na rynek angielski

Referent / Specjalista ds. Sprzedaży na rynek angielski

STELMET, lubuskie / Zielona Góra, 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w działach sprzedaży, wsparcia sprzedaży na stanowiskach związanych z bezpośrednią obsługa klientów w języku angielskim,
  • znajomość pakietu office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie do systemu i weryfikacja zamówień sprzedaży w celu dokonania prawidłowej wysyłki towaru do klienta,
  • potwierdzenie klientom przyjęcia zamówienia do realizacji i prowadzenie bieżących konsultacji dotyczących ewentualnych zmian - wprowadzenie zmian do systemu,
  • prowadzenie dokumentacji obsługiwanych klientów tym prowadzenie dossier klientów,
  • współdziałanie z klientami Spółki w celu rozwiązania wszystkich problemów powstających we wzajemnych kontaktach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.