Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Dyrektor Sprzedaży w kanale multiagencyjnym

Regionalny Dyrektor Sprzedaży w kanale multiagencyjnym

SALTUS TUW, warmińsko-mazurskie / , 2020-10-26

Oferta przeniesiona archiwalna

SALTUS Ubezpieczenia
poszukuje kandydatów na stanowisko

Nr ref.: RKSMA/TUW/10/2020

Obszar działania- województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Zadania na stanowisku:
  • pozyskiwanie partnerów do współpracy podległego obszaru (brokerzy i multiagencje),
  • monitoring procesu sprzedaży ubezpieczeń w podległym regionie,
  • budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami,
  • odpowiedzialność za realizację planów i celów sprzedażowych,
  • wdrażanie strategii sprzedażowej firmy,
  • monitorowanie i raportowanie wyników pracy,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia we współpracy i zarządzaniu siecią pośredników ubezpieczeniowych,
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania długoterminowych relacji,
  • umiejętności prowadzenia spotkań biznesowych,
  • zorientowania na realizację celów sprzedażowych,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • proaktywności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • wykształcenia wyższego,
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku pośredników ubezpieczeniowych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (wynagrodzenie stałe + premia zależna od osiąganych wyników),
  • samodzielną pracę w systemie home office, połączoną z pracą w terenie,
  • pakiet bonusów (PPE, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, dostęp do programu Multisport, dofinansowanie urlopu, coroczna integracja),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
  • wsparcie merytoryczne, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • dobrą atmosferę pracy, wsparcie zespołowe.
Decydując się na udział w procesie rekrutacyjnym związanym z powyższym ogłoszeniem o pracę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Dane te będą przetwarzane przez SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie: ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, jako administratora(ów) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest art. 22 1 kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO * . W związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym dane osobowe będą przechowywane przez nas po jego zakończeniu przez okres 3 miesięcy.

Podanie danych w zakresie wskazanym w art. 22 1 §1 kodeksu pracy jest warunkiem udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie może uniemożliwić prawidłowe jego przeprowadzenie. Podanie danych osobowych wykraczających poza ten zakres, w tym wizerunku pozostaje całkowicie dobrowolne.

Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom, którym administrator(rzy) zlecił(li) czynności w zakresie przeprowadzenia działań rekrutacyjnych, przechowywania dokumentacji lub utrzymania systemów informatycznych.

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną pisząc na adres iod@saltus.pl lub telefonicznie pod numerem 801 888 666.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Tobie prawa:
1. cofnięcia w dowolnym czasie uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych,
2. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub uzupełnienia,
3. usunięcia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 17 RODO,
4. ograniczenia przetwarzania danych osobowych na zasadach opisanych w art. 18 RODO,
5. przenoszenia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 20 RODO,
6. sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora na zasadach opisanych w art. 21 RODO,
7. interwencji u administratora lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
*rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.