Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Kierownik Operacyjny

Regionalny Kierownik Operacyjny

Klient portalu Praca.pl, małopolskie / , 2020-10-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3786579, z dnia 2020-10-20

Klient portalu Praca.pl

Sieć sklepów spożywczych w związku z planowanym rozwojem zatrudni doświadczonego managera na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • przestrzeganie standardów oraz jakości obsługi klienta,
  • realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży,
  • odpowiedzialność za budżet regionu,
  • współpraca z centralą firmy,
  • przeprowadzanie i rozliczanie akcji handlowych (promocje, gazetki),
  • przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w detalicznej sieci handlowej (artykuły spożywcze),
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia działań handlowych i marketingowych,
  • czynne prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • laptop, telefon oraz samochód służbowy,
  • szkolenie oraz wdrożenie w obowiązki,