Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża techniczna - narzędziowa)

Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża techniczna - narzędziowa)

LeasingTeam Professional, warmińsko-mazurskie / Olsztyn, 2020-11-04

Oferta przeniesiona archiwalna
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 0035470
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w terenie (branża techniczna),
  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych (rekrutacja nowych pracowników, ich wdrażanie, planowanie i koordynacja pracy podległego zespołu, monitorowanie efektywności pracy, wyznaczanie celów indywidualnych, motywowanie, wspieranie, prowadzenie szkoleń produktowych),
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego i marżowego całego zespołu,
  • negocjacje warunków handlowych,
  • aktywna analiza biznesowa podległego rynku oraz działań konkurencji,
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zespołu oraz Zarządu firmy,
  • raportowanie działań i wyników do Zarządu firmy,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych w strukturze rozproszonej,
  • doświadczenie w jednej z wymienionych branż: przemysłowej, narzędziowej, metalowej - preferowana branża narzędziowa,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji na trerenie woj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz płn. część mazowieckiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie.
Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży technicznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • praca zdalna, w terenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód; służbowy),
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • szereg profesjonalnych szkoleń (wstępne, produktowe, handlowe),
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl