Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Talent IN sp. z o.o., łódzkie / , 2020-12-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Nasz Klient już od blisko 20 lat wyznacza trendy w nowoczesnym oraz funkcjonalnym projektowaniu, zarządzaniu i utrzymaniu szeroko pojętej automatyki dla budynków różnego przeznaczenia. To prężenie działająca na rynku polskim organizacja, która przez lata rzetelnej pracy zdobyła uznanie środowiska i opinię nowoczesnej i godnej zaufania firmy.

To właśnie dla niej poszukujemy obecnie handlowca z charyzmą, osoby samodzielnej i z motywacją dążenia do wyznaczonego celu, która potrafi realizować strategię firmy oraz nawiązywać i budować długoterminowe relacje z klientami a przy tym jest zorientowana na stały rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: woj. łódzkie
Zadania:
  • Sprzedaż oferowanych przez firmę usług
  • Pozyskiwanie i współpraca z kluczowymi klientami firmy
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontakcie z klientami oraz zapewnienie wsparcia, na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfelem kluczowych klientów
Wymagania:
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym Sales Manager/ Key Account Manager w zakresie sprzedaży B2B
  • doświadczenie w sprzedaży na rynku usług projektowania, instalacji, serwisu lub innych realizowanych w obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, biurowcach, galeriach, itp.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i stosowania technik sprzedaży
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość
  • Duża samodzielność w działaniu, inicjatywa i odpowiedzialność
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • mobilność (spotkania na terenie całego kraju)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w nowoczesnej organizacji
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego