Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Przedstawiciel Handlowy Izolacje Techniczne

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Izolacje Techniczne

Thermaflex Izolacji Sp. z o.o., dolnośląskie / , 2020-09-21

Oferta przeniesiona archiwalna

Lider na rynku grzewczym i sanitarnym, gwarantujący inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej, zapewniając rozwiązania dla branży instalacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, projektantami i wykonawcami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych i poszukiwanie szans sprzedażowych
  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • Wsparcie klientów wiedzą techniczną na temat produktów
  • Osiąganie wyznaczonych celów handlowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży, oraz w sprzedaży rozwiązań technicznych
  • Łatwość nawiązywania relacji handlowych
  • Entuzjazm i motywacja do pracy, dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i operatywność w działaniu
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (MS Word, Excel, Powerpoint)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (ewentualne duże doświadczenie w branży izolacyjnej)
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zaangażowanym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."