Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Introl Sp. z o.o. Sp. k., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2018-04-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 1939989, z dnia 19-03-2018

INTROL Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko
Regionalnego Specjalisty ds. Sprzedaży Produktów AKPiA

Miejsce pracy: / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów, poprzez wizyty u nowych klientów branżowych w wyznaczonym regionie
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Współpraca z kierownikami działów, inżynierami branżowymi w celu optymalizacji wyników sprzedażowych
  • Podnoszenie oraz utrzymywanie wiedzy o produktach

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie techniczne
  • Duża samodzielność w działaniu i wysoka kultura pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży AKPiA oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Pakiet szkoleń i innych działań wdrażających do pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/regionalny-specjalista-ds-sprzedazy_1939989.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.