Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny specjalista ds. sprzedaży

Regionalny specjalista ds. sprzedaży

ProGrasS Polska sp. z o.o., małopolskie / Trzciana, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3869853, z dnia 2020-11-11

ProGrasS Polska jest dostawcą wysokiej jakości produktów oraz maszyn i urządzeń dla sektora sportowego i komunalnego. Wspieramy managerów ośrodków sportowych, stadionów Ekstraklasy, I-II Ligii, pól golfowych oraz pozostałych terenów trawiastych o charakterze rekreacyjnym na terenie całego kraju w zakresie całorocznego utrzymania murawy na najwyższym poziomie. Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy ambitnego i pełnego motywacji kandydata na stanowisko regionalnego specjalisty sprzedaży maszyn i produktów dla sektora rekreacyjnego i utrzymania zieleni miejskiej.

Chcemy sprawić, aby Twoja przyszła praca, stała się Twoją pasją.

Miejsce pracy: małopolskie / Trzciana

Opis stanowiska

  • Zakres obowiązków obejmuje utrzymywanie i pogłębianie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie. W naszej branży dbanie o relacji z klientami ma kluczowe znaczenie!
  • Zarządzanie polityką sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach branżowych i seminariach oraz szkoleniach organizowanych przez ProGrasS Polska dla klientów,
  • Stałe wsparcie i doradztwo klientom, poprzez regularny kontakt, w zakresie doboru produktów i ich zastosowania.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe rolnicze, ogrodnicze, o kierunku trawiastym, będzie to dodatkowy atut,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników, elastyczność, zdolność i chęć do nawiązywania i utrzymywanie bliskich relacji z klientami,
  • Przygotowanie do wyjazdów służbowych i pracy w biurze (60/40),
  • Doskonałe umiejętności handlowe oraz personalne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Predyspozycję i aspirację do rozwoju osobistego.

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie i premie zależne od osiąganych wyników, samochód firmowy, laptop, telefon,
  • Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji,
  • Odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne do pracy,
  • Praca w niewielkiej firmie w młodym, dynamicznym zespole, rodzinnej atmosferze,
  • Poczucie przynależności do zespołu oraz możliwość wykazania się kreatywnością i doświadczeniem,
  • Pracę w firmie o nieskazitelnej opinii na rynku oraz z prestiżowymi klientami,
  • Możliwość rozwoju oraz kształcenie się w tematyce, w której się pracujesz, zależy nam aby Twoja przyszła praca stała się Twoją pasją…!