Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sales Manager

Sales Manager

benett PEOPLE Sp. z o.o., mazowieckie / Piaseczno, 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w usługach magazynowych dla e-commerce, logistyce kontraktowej oraz najmem hal magazynowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref.: 2020/BP/08
Zadania:
  • realizacja sprzedaży usług logistycznych
  • koordynowanie działań wokół umów handlowych
  • współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju sieci sprzedaży
  • współpraca z działem wdrożeń i działem obsługi klienta

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klientów w obszarze logistyki kontraktowej
  • mile widziana znajomość procesów związanych z fulfillment
  • profesjonalizm, wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania i umiejętność szukania efektywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem zagranicznym)
  • znajomość pakietu Office oraz systemów CRM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • praca w młodym i elastycznym zespole
  • swobodna kultura organizacyjna
  • możliwość szybkiego rozszerzenia swoich kompetencji oraz wiedzy
  • podstawa + atrakcyjna prowizja