Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sales manager (automatyka budynkowa)

Sales manager (automatyka budynkowa)

Randstad Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2021-01-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Warszawa

opis stanowiska

Dla jednego z naszych stałych Klientów, lidera wśród producentów automatyki domowej i budowlanej, oraz systemów oświetlenia poszukujemy obecnie Sales Managera doświadczonego w sprzedaży rozwiązań i produktów na rynku inwestycyjnym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę terenu woj. Mazowieckiego, Łódzkiego, Podlaskiego, Warmińsko- mazurskiego, Lubelskiego.

oferujemy

  • profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii rocznej
  • opiekę medyczną
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

zadania

  • praca na projektach z wykonawcami elektrycznymi oraz instalatorami (wizyty na budowach)
  • region działania: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko mazurskie, lubelskie
  • budowanie zapotrzebowania na produkty i świadomości marki
  • budowanie relacji z klientami – wykonawcy elektryczni, instalatorzy, dystrybucja
  • odpowiedzialność za realizacje wyznaczonego planu sprzedaży

oczekujemy

  • znajomości branży/rynku/klientów- minimum 2 lata
  • znajomości rynku inwestycyjnego (projekty: najlepiej obiekty biurowe, mieszkaniowe, hale magazynowe, klienci: wykonawcy elektryczni, instalatorzy)
  • pierwszych relacji z klientami na rynku (wykonawcy elektryczni, instalatorzy)
  • podstawowej znajomości rynku dystrybucyjnego
  • podstawowej wiedzy na temat elektrotechniki
  • motywacji do pracy, chęci do zaczynania nowego projektu, budowania i tworzenia od podstaw struktury firmy w regionie
  • wysoce rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • chęci do nauki i rozwoju (szkolenia techniczne są zapewnione przez klienta)
  • podstawowej znajomości języka angielskiego- zdarza się, że materiały firmowe są czasami przesyłane w języku angielskim
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47