Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sales Manager – surowce do chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej

Sales Manager – surowce do chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej

IPK Sp. z.o.o., lubelskie / , 2020-11-06

Oferta przeniesiona archiwalna

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych z siedzibą w Warszawie, do działu Home Care and I&I poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Opis stanowiska:
  • nawiązywanie i skuteczne zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań produktowych i technologicznych dla klientów;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizacja założeń budżetowych;
  • analiza trendów rynkowych i działań konkurencji;
  • poszukiwanie nowych możliwości dla produktów na rynku;
  • rozszerzanie portfolio klientów i dostawców.

Miejsce pracy: Warszawa lub biuro domowe w miejscu zamieszkania (home office)

Wymagania:

Od idealnego kandydata lub kandydatki oczekujemy:

  • zaangażowania, dynamizmu, gotowości do częstych podróży służbowych, samodzielności w działaniu
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach zajmujących się dystrybucją
    surowców branży chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej i/lub doświadczenia
    w dziale zakupów bądź technologicznym/ R&D w firmach produkujących surowce/ produkty
    do w/w branż;
  • znajomość polskiego rynku i producentów z branży chemii gospodarczej, przemysłowej i
    instytucjonalnej;
  • wykształcenia wyższego, atutem będzie wykształcenie chemiczne lub pokrewne;
  • doświadczenia w realizowaniu długofalowych projektów z klientami;
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • nowoczesne stanowisko pracy w biurze i w podróży służbowej (samochód służbowy, laptop,
    telefon komórkowy, etc.);
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym.