Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Serwisant sprzętu sportowego

Serwisant sprzętu sportowego

INTERSPORT Polska S.A., dolnośląskie / Wrocław, 2020-11-05

Oferta przeniesiona archiwalna

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Miejsce pracy: Wrocław

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Twoje zadania:

  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżworolki, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy w serwisie technicznym mile widziane
  • otwartość  i zorientowanie na klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem