Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalalista ds. sprzedaży polis ubezpieczeniowych

Specjalalista ds. sprzedaży polis ubezpieczeniowych

Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dariusz Krzewiński, łódzkie / Starowa Góra, 2018-03-01

Oferta przeniesiona archiwalna
Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar zatrudni osobę na stanowisko:
Miejsce pracy: Starowa Góra

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • min. 1 roku doświadczenia w sprzedaży polis ubezpieczeniowych - najlepiej komunikacyjnych
  • znajomości technik sprzedaży
  • znajomości branży motoryzacyjnej
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • cykl szkoleń
  • sprzyjające warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole zaangażowanych osób.

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów indywidualnych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalalista-ds-sprzedazy-polis-ubezpieczeniowych_1921940.html