Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista do spraw sprzedaży

Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Biała Podlaska, 2020-11-14

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1636
OBOWIĄZKI:
współpraca z klientami z zagranicy, negocjowanie umów i warunków handlowych, budowanie umów w językach obcych i ich zawarcie, sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży w językach obcych, praca z reklamacjami, wspieranie klientów w sytuacjach problemowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność efektywnej komunkacji i negocjacji, budowania umów, obsługa Ms Office (Excel, Word, Power Point)

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej