Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. e-commerce - j. niemiecki

Specjalista ds. e-commerce - j. niemiecki

Dajar Sp. z o.o., zachodniopomorskie / Koszalin, 2021-01-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma „DAJAR” Sp. z o.o. w Koszalinie zatrudni pracownika w Dziale Handlowym na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: Koszalin/E-commerce

Miejsce pracy: Biuro firmy „DAJAR” Sp. z o.o. w Koszalinie

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • obsługa sklepu internetowego,
  • prowadzenie korespondencji mailowej i rozmowy telefoniczne z klientami sklepu internetowego w języku niemieckim,
  • obsługa dokumentowa sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi komputera i programów Mc Office (Word, Excel).
Od kandydatów oczekujemy:
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • łatwości w nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności i komunikatywności.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy, dostęp do Internetu