Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. e-commerce / prowadzenie sklepu internetowego

Specjalista ds. e-commerce / prowadzenie sklepu internetowego

ATS Display Sp. z o.o., mazowieckie / Wiązowna, 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna
TWOJE ZADANIA:
  • Obsługa zamówień w platformie e-commerce (zamówienia, reklamacje, zwroty),
  • Kompleksowa obsługa klienta (kontakt mailowy i telefoniczny) ,
  • Udzielanie informacji odnośnie produktów, dostępności, dostaw, zwrotów, reklamacji,
  • Aktualizacja oferty sklepu w systemach magazynowych i sklepu internetowego,
  • Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego,
  • Kontakt z podmiotami współpracującymi, firmami pozycjonującymi itp.,
  • Współtworzenie opisów produktów,
  • Tworzenie, zlecanie i nadzór nad akcjami marketingowymi sklepu ,
  • Monitorowanie realizacji celów sprzedażowych i raportowanie wyników,
  • Współpraca ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za działanie sklepu,
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce.
OCZEKUJEMY:
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości branży e - commerce,
  • Znajomości środowiska platform sprzedażowych,
  • Znajomości podstaw Symfonia Handel,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu zadań,
  • Punktualności oraz samodzielności,
  • Zaangażowania i chęci rozwoju,
  • Kreatywności.
ZAPEWNIAMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwości awansu i rozwoju kompetencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Udział we wprowadzaniu na rynek nowej marki.

W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez ATS Display Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie (05-462), ul. Boryszewska 22 c. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez ATS Display Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.