Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Eksportu

Specjalista ds. Eksportu

Canpol Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3760233, z dnia 2020-10-14

CANPOL ART&SMART Sp. z o.o. Sp.K.
dystrybutor art. papierniczych i biurowych
poszukuje do pracy w Poznaniu
kandydatki / kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • zwiększanie potencjału sprzedaży eksportowej
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i umacnianie pozytywnych relacji z klientami
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – najchętniej w branży papierniczej
  • umiejętność elastycznego działania i podejmowania samodzielnych decyzji
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • optymizm i zaangażowanie w pracę
  • orientacja na wynik
  • dobra znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego