Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Eksportu

Specjalista ds. Eksportu

Inter Cars S.A., mazowieckie / Swobodnia, 2024-02-26

Oferta przeniesiona archiwalna

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu, skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Miejsce pracy: mazowieckie / Swobodnia
Zadania obowiązujące na tym stanowisku to:
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji do odpraw celnych i innych procedur celnych stosowanych przez firmę
  • Współpraca z agencjami celnymi, firmami transportowymi i spedycyjnymi w zakresie realizacji transportu
  • Organizacja, śledzenie, awizacja i kontrola realizacji usług transportowych
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych i agencji celnych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej i celnej
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu
  • Współpraca z różnymi departamentami w firmie
  • Obsługa spółek zagranicznych (składanie zamówień, rozwiązywanie problemów)
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność
  • Odpowiedzialność
  • Wykształcenie min. średnie, Doświadczenie w odprawach celnych / eksporcie towarów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie potrzebna w codziennej pracy
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Rozbudowany system kafeteryjny Worksmile
  • 100 % dofinansowania do nauki języka angielskiego w kameralnych grupach 3-5 osób
  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Kapitałowej Inter Cars