Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. handlowych (branża budowlana)

Specjalista ds. handlowych (branża budowlana)

MHR MHR Recruitung & Montage, kujawsko-pomorskie / , 2020-10-12

Oferta przeniesiona archiwalna

MHR Recruiting jest zespołem doświadczonych monterów i mistrzów w dziedzinie: hydrauliki, ogrzewania, klimatyzacji, chłodnictwa, instalacji i elektroniki. Na rynku niemieckim działamy jako partner kontraktowy dla firm specjalistycznych TGA i SHK. Naszym pracownikom oferujemy ścieżkę rozwoju kariery na stanowiskach związanych z realizacją projektów budowlanych.

Nasza firma prężnie się rozwija w związku z tym szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
ZADANIA:
  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów/partnerów kontaktowych na rynku niemieckim w branży budowlanej
  • Telefoniczny, mailowy oraz osobisty kontakt z klientami
  • Skuteczne realizowanie celów sprzedażowych
  • Dbanie o profesjonalny i pozytywny wizerunek firmy
 DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JEŚLI:
  • Swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim w mowie jak i piśmie (wymóg konieczny)
  • Masz doświadczenie w sprzedaży na rynku niemieckim i lubisz codzienny kontakt z kluczowymi klientami
  • Dużym atutem będzie znajomość branży budowlanej i specyfiki pracy monterów/hydraulików
  • Wykazujesz dużą inicjatywę w działaniu i gotowość do wyjazdów służbowych
OFERUJEMY:
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę, B2B)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z motywującymi prowizjami
  • Nienormowany czas pracy
  • Pozytywną i przyjazną atmosferę
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko